З приходом нового 2021 року українців чекає дуже багато змін у звичному житті. Зокрема, з 1 січня в українських школах почнуть діяти нові санітарні вимоги.

Згідно з новими правилами у навчальних закладах обов’язково повинні бути внутрішні туалети і доступ до дротового чи бездротового інтернету.

Також тепер меблі у класи будуть підбирати відповідно до зросту учнів, а школярів, які проживають на відстані понад 2 км від навчального закладу, забезпечать транспортом.

Школа, фото: кадр з відео
Школа, фото: кадр з відео

Також з'явиться перелік продуктів, які заборонять продавати в шкільних буфетах, і продукти, які повинні бути в щоденному шкільному раціоні.

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

"Пандемія та карантин": українці почали частіше звертатися до психотерапевтів

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Пенсії в Україні зростуть у 2021 році: названо точні суми і категорії щасливчиків

Все новости

Щодо випускників шкіл, то у 2021 році їх не зобов’язуватимуть проходити ЗНО з української літератури. Обов’язковим для всіх буде лише тестування з української мови.

Водночас сертифікаційна робота з української мови міститиме завдання лише з одного предмета: 39 тестів з вибором відповіді та одне завдання відкритої форми.

Основна сесія ЗНО у 2021 році триватиме з 21 травня до 16 липня. Реєстрація на ЗНО розпочнеться з 1 лютого 2021 року.

ЗНО, кадр з відео
ЗНО, кадр з відео

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей