Через зростання кількості хворих на COVID-19, за рішенням Державної комісії з надзвичайних ситуацій Київ опинився у "жовтій" зоні епідемічної небезпеки. Відтак, з понеділка, 17 серпня, у місті посилять карантин.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Зокрема, він зазначив, що заповненість ліжок в медичних установах столиці, де лікують хворих коронавірусом, перевищила 50%, і зараз становить 52,2%.

Віталій Кличко
Віталій Кличко

Популярні статті зараз

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Тому з понеділка в Києві забороняється:

  • перебування в громадських будівлях, громадському транспорті без одягнених засобів індивідуального захисту - масок;
  • перебування на вулицях без документів, що засвідчують особу;
  • самовільно залишати місця самоізоляції або обсервації людям, які знаходяться в ізоляції;
  • проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, релігійних, рекламних) заходів за участю більше однієї людини на 5 кв.м площі будівлі або території, якщо захід проводиться на відкритому повітрі.

Зазначається, що організатор заходу є відповідальним за дотримання учасниками фізичної дистанції не менше півтора метра, якщо учасники розміщені стоячи. Заповненість залів кінотеатрів та закладів культури може бути не більше 50 відсотків місць.

Громадський транспорт - трамваї, тролейбуси, автобуси і маршрутні таксі – будуть здійснювати перевезення пасажирів тільки в кількості місць для сидіння.

"Ці обмеження, за рішенням Уряду, починають діяти з понеділка, 17 серпня. Так, ситуація - неприємна і складна. Київ готує медзаклади другої хвилі для прийому і лікування хворих коронавірусом. Я звертаюся до всіх: сьогодні від кожного з нас залежить, наскільки стрімко поширюватиметься вірус. Тому не треба ігнорувати правила!" - підкреслив Кличко. Віталій Кличко