У січні 2021 року набуде чинності реформа системи шкільного харчування, яка передбачає суттєві зміни у меню для учнів. У шкільних їдальнях вже не буде таких страв як сосиски та ковбаси, але з’явиться більше корисної їжі.

Про це повідомила у фейсбуці перша леді Олена Зеленська. Вона зауважила, що минулий рік був присвячений зміні законодавчих норм, які дадуть змогу реформувати шкільне меню. У школах тепер заборонено реалізовувати енергетичні напої, каву, ковбаси, сосиски, рибні консерви тощо.

Шкільна їдальня
Шкільна їдальня

Популярні статті зараз

Спантеличений Микита Добринін ледве виживає з вагітною Дашею Квітковою: "Просто дико стресовий період"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Курс валют на 28 жовтня: "Долар і євро зросли"

Все новости

Натомість у шкільному меню має бути збільшена кількість м’яса, молочних продуктів і фруктів. Крім того, з’явилися обов’язкові для виконання гігієнічні вимоги до харчоблоків, персоналу і способів транспортування продуктів.

Олена Зеленська закликала батьків відстежувати, чи дотримуватимуться нових правил у навчальних закладах, де навчаються їхні діти.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів на засіданні 5 серпня затвердив план заходів з реформування системи шкільного харчування. Крім того, в Україні з 1 січня набув чинності санітарний регламент для шкіл.

Фото: facebook.com/olenazelenska.official
Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Фото: facebook.com/olenazelenska.official
Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Фото: facebook.com/olenazelenska.official
Фото: facebook.com/olenazelenska.official

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей