Після новорічних вихідних в українців буде ще один довгий святковий вікенд на честь Різдва Христового. У зв'язку з різдвяними святами робочий день буде перенесений на суботу, 16 січня.

На Різдво у 2021 році українці відпочиватимуть чотири дні поспіль: 7, 8, 9 і 10 січня. Саме Різдво Христове цьогоріч припадає на четвер, 7 січня. Цей день буде неробочим.

Різдво, кадр з відео
Різдво, кадр з відео

Крім того, в п'ятницю, 8 січня, в поточному році українці теж будуть відпочивати, але робочий день в цьому випадку буде перенесений на суботу, 16 січня. 

Загалом на січень 2021 року Випадає 19 робочих днів і 12 офіційних вихідних. 

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Справу проти Байдена за заявою Шокіна закрили - ЗМІ

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей