МОЗ анонсувало запровадження електронного кабінету пацієнта. Очільник МОЗ Максим Степанов дав детальне пояснення нововведення.

Завдяки цьому сервісу та його інтеграції з додатком "Дія", пацієнт зможе бачити власну електронну медичну карту. Про це під час брифінгу 5 січня розповів міністр охорони здоров'я України Максим Степанов. Це дозволить укладати декларації з лікарем онлайн і надавати йому доступ до власних даних.

Максим Степанов, фото: кадр з відео
Максим Степанов, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Солістка "The Hardkiss" Юлія Саніна стала вільною: "Розійшлася з чоловіком?"

Марина Боржемська показала щоденне меню, від якого не поправляються: "Свята не перешкода"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

"У кабінеті пацієнта зібрана вся інформація щодо вас. Інформація, з якою ви просто приходите до лікаря, він входить у ваш кабінет пацієнта і відразу бачить всі дані, які там зібрані", - пояснив він.  Максим Степанов

Крім того, очільник МОЗ Максим Степанов нагадав, що у відомстві планують з часом позбутись паперових лікарняних та запровадити електронні.

Також на брифінгу Степанов закликав українців тестуватися на коронавірус з будь-якими симптомами ГРВІ, а не лише з типовими для COVID-19. Для цього необхідно звернутися до свого сімейного лікаря. Якщо він з якоїсь причини відмовляється проводити тест або видати направлення в лабораторію, потрібно звернутись на гарячу лінію МОЗ.

Міністр охорони здоров'я запевнив, що інформація про заборону продажу деяких непродовольчих товарів під час локдауну не відповідає дійсності. 

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей