В Ужгороді 20-річна жінка народила одразу чотирьох немовлят - троє синів і донька. Малюки з'явилися на світ за допомогою кесаревого розтину на 30 тижні вагітності.

Вага новонароджених дітей – від 1260 до 1460 грамів. Лікарі зізналися, що такі пологи в Ужгороді відбулися вперше. Про це повідомляє "Репортер".

20-річна мама малюків Лариса з Тячівського району майже всі 7 місяців перебувала під наглядом медиків в Ужгородському пологовому будинку. Після пологів вона почувається задовільно, а малюків помістили в палату інтенсивної терапії.

Популярні статті зараз

Даша Астаф'єва без ліфчика вмостилася на коліна і пристрасно схопила себе за волосся

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

90-річний Чапкіс одружився вчетверте: дружина молодша на 52 роки

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Новонароджена дитина, фото: pixabay.com
Новонароджена дитина, фото: pixabay.com

Кесарів розтин проводили за методикою акушера-гінеколога Руслана Федька, яка майже повністю виключає травматизацію центральної нервової системи. Особливо цей метод допомагає при народженні недоношених малюків – він є максимально дбайливим.

"Унікальність цієї операції в тому, що третій плід в цілому навколоплідному міхурі був розгорнутий з поперечного положення в сідничне передлежання і, аналогічно, народжений в цілому навколоплідному міхурі - це ми робимо в Україні єдині. Досі таке ще ніхто не робив", - розповів акушер-гінеколог Руслан Федько. Руслан Федько

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей