400 000 українців вже отримали одноразові виплати в Дії на суму 3,2 млрд грн. Про це повідомляється на сторінці "Дія. Цифрова держава" в соціальній мережі Інстаграм. 

"Що відомо про виплати ФОПам та найманим працівникам?🧐 400 000 українців вже отримали одноразові виплати в Дії на суму 3,2 млрд грн💥", - йдеться у повідомленні. 

Яка статистика успішно поданих заяв?

  • загально — 480 000
  • через застосунок Дія — 394 000
  • на порталі Дія — 85 000

Скріншот: instagram.com/diia.gov.ua
Скріншот: instagram.com/diia.gov.ua

Де локально подавали найбільше?

  • м. Київ — 79 000
  • Дніпропетровська обл. — 39 600
  • Харківська обл. — 31 000
  • Львівська обл. — 30 800

"Круто, що нам вдалося технічно забезпечити реалізацію послуги! Цифри кажуть самі за себе 🚀 480 000 українців успішно оформили заявки онлайн, не виходячи з дому! Подача заявок була доступною з 14 до 31 грудня. Ті громадяни, які звернулися до 28 грудня, отримали матеріальну допомогу до кінця 2020 року. А ті, які подали заявки від 29 до 31 грудня, отримують у січні 2021.", - йдеться у повідомленні. 

Популярні статті зараз

Катерина Осадча зганьбилася на всю країну: "Соромно вже дивитися"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей