В Україні тариф на електроенергію з 1 січня злетів майже удвічі. Адже ціна за світло зросла 90 копійок до 1,86 грн за перші 100 кВт/год.

Через це суми в платіжках збільшаться на 78 грн, проте вже через кілька місяців також збільшать і загальний тариф. Експерт житлових програм "Опори" Тетяна Бойко пояснила, що перший "пільговий" тариф 90 копійок, який діяв до 1 січня 2021-го, не покривав вартість транспортування, пише "Курс".

Ціни на електроенергію
Ціни на електроенергію

Наприклад, якщо раніше, наприклад, за 100 кВт/год треба було платити всього 90 грн (а за кожну наступну кВт/год вже по 1,68 грн), то з 1 січня 2021-го діятиме єдиний тариф. І замість 90 грн потрібно буде платити вже 168 грн.

Популярні статті зараз

Схудлий Юрій Ткач похвалився прихованими вміннями: "Просто божила"

Згоріла будівля найбільшого у світі виробника вакцини проти Covid-19: є загиблі

Лютий здивує українців погодою: синоптики оновили прогноз

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Все новости

Водночас спеціальні зобов'язання продавати електроенергію держпідприємствам встановили до кінця червня. Тому дуже ймовірно, що вже у квітні знову повернуться до питання вартості електроенергії.

Багато експертів також згідні з тим, що вартість електроенергії потрібно було підвищувати давно, але на це не йшли через непопулярність такого рішення. 

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей