За офіційними даними від коронавірусу у всьому світі помирає 2% хворих, в Україні - 1,8%. Від грипу помирає приблизно 0,01% заражених.

Водночас лікар-імунолог, доктор медичних наук Андрій Волянський в ефірі телеканалу "НАШ" заявив, що ці дані абсолютно відірвані від реальності, оскільки 90% не враховується. 

"Ми говоримо про те, що у світі на сьогодні вмирає 2%, а 90% просто не враховується. Вони не потрапляють у цю статистику, тому що у них легка або безсимптомна форма", - підкреслив експерт. Андрій Волянський

Популярні статті зараз

Michelle Andrade з голими грудьми і розсунутими ногами показала свою сутність: "Майже ліфчик зняла"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Covid-19 несе приховану небезпеку: потрапляє в очі і викликає ускладнення

Що робити роботодавцю, якщо у колективі є хворі на коронавірус: повна інструкція

Все новости

Коронавірус в Україні, скріншот з відео
Коронавірус в Україні, скріншот з відео

Раніше, міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, що робити якщо відмовляють у тесті на коронавірус при симптомах ГРВІ. У цьому випадку українці мають право звернутися до сімейного лікаря з будь-якими симптомами ГРВІ для проходження тестування на коронавірус.

Проте, якщо лікар відмовляється направити пацієнта на тест, то можна залишити скаргу на гарячій лінії МОЗ. Степанов додав, що в  Україні зараз проводиться мало тестувань у порівнянні з наявними можливостями.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей