В Україні з квітня по кінець червня планується провести призов до сухопутних військ Збройних сил України в цьому році.

Як повідомляють Українські новини, першими, хто отримає повістку, будуть ті громадяни, яким вже виповнилось 20-27 років. Виключенням стануть ті особи, які мають право на часткове чи повне звільнення від проходження військової служби.

"До слова, в такому випадку потрібно звернутися до військкомату і підтвердити офіційними документами неспроможність бути призваним за станом здоров’я або іншими причинами, передбаченими в законодавстві", – йдеться у повідомленні.

Призовники, фото: кадр з відео
Призовники, фото: кадр з відео

Крім того, призов 2021 стане першим в Україні, коли до армії призиватимуть 18-річних юнаків, однак від цих хлопців варто буде отримати письмову згоду.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Michelle Andrade з голими грудьми і розсунутими ногами показала свою сутність: "Майже ліфчик зняла"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Що робити роботодавцю, якщо у колективі є хворі на коронавірус: повна інструкція

Все новости

Тих, кому ще немає 20 років, направляти до зони проведення Операції об’єднаних сил не будуть. До проходження військової служби можуть бути залучені й офіцери запасу, які ще не досягли 43-річного віку. Водночас,  ті призовники, які ухиляються від служби чи військових обов’язків можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей