В Україні 8 січня почав діяти локдаун через поширення коронавірусу. Посилення правил та нові заборони прокоментували в МОЗ. Особливе обурення в українців викликала заборона на торгівлю непродовольчими товарами у магазинах.

Згідно з розпорядженням Кабміну, магазини можуть торгувати винятково товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, побутовою хімією та друкованою пресою.

Водночас решту товарів можна реалізовувати лише за умови адресної доставки. Тобто клієнти можуть онлайн або за телефоном оформити замовлення та доставку додому. Чиновники запевняють, що це значно зменшує кількість відвідувачів у магазинах.

Карантин в Україні, фото: кадр з відео
Карантин в Україні, фото: кадр з відео

Однак, глава МОЗ Максим Степанов зауважив, що карантинні заходи в частині торгівлі обмежують приймання відвідувачів на торговельних площах. Водночас у кіосках приймання відвідувачів не передбачається, тому торгівля непродовольчими товарами там дозволена. 

Популярні статті зараз

Дочка Олі Полякової вульгарно вмостилася на більярдному столі

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Гола Даша Астаф'єва зняла з себе одяг і залишилася в одному рушнику

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Міністр охорони здоров’я пояснив, що таке рішення ухвалювалося, оскільки ризики інфікуватись на відкритому повітрі значно менші, ніж у приміщенні.

Постанова Кабміну передбачає адміністративну відповідальність за порушення працівниками торгівлі правил локдауну у розмірі до 17 тис. грн.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей