В Україні відтепер існує чотири зони: червона, помаранчева, жовта і зелена. Більшість українських областей, а також Київ, який за останній час є лідером по приросту нових випадків захворювання, потрапили в "зелену зону". Ситуацію спробував пояснили головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на ранковому брифінгу 1 серпня.

"Київ сьогодні, якщо подивитися динаміку кількості перевищень за останні 10 днів, не має перевищення 5 днів поспіль. Як тільки у нього буде 5 днів поспіль перевищення, він відразу буде оцінений епідеміологами, – прораховані формули, – і буде винесено питання про впровадження додаткових протиепідемічних заходів шляхом встановлення відповідної колірної зони на національній комісії ТЕБ та НС". Віктор Ляшко

Візуалізація епідемічних показників, фото: eachinitiative.maps.arcgis.com
Візуалізація епідемічних показників, фото: eachinitiative.maps.arcgis.com

Слід зауважити, зо згідно з новим правилами, адаптивний карантин дає можливість виділити окремі міста і певні райони областей в одну із зон, якщо загальний показник області буде погіршуватися протягом п'яти днів поспіль. Послаблення ж обмежень стане можливим при триденному поліпшенні показників без перевищення норми, які полягають у рівні тестування, динаміки поширення COVID-19 і заповнювання лікарняних ліжок.

Популярні статті зараз

Микита Добринін прийняв цікаве положення і розповів про масу турбот: "Сотні ідей"

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Порнозірка запросив капітана збірної Росії з футболу: "Він мій!"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Водночас влада Луцька і Тернополя, які потрапили у "червону зону", відмовляється посилювати карантин, в ході якого потрібно зупинити громадський транспорт і закрити громадські заклади.