У МОЗ України вирішили, що відсутність супутніх товарів у продуктових магазинах значно зменшить кількість відвідувачів, які приїжджають за побутовими товарами.

Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов пояснив заборону на продаж деяких видів товарів у супермаркетах під час локдауну. Його слова наводяться на сайті міністерства охорони здоров'я.

"Відсутність супутніх товарів у продуктових магазинах значно зменшить кількість відвідувачів, які приїжджають за побутовими товарами, а не за продуктами харчування", - пояснив він. Максим Степанов

Ціни на продукти, фото: кадр з відео
Ціни на продукти, фото: кадр з відео

Популярні статті зараз

Разумков повідомив про зростання тарифів на електроенергію: постраждає 400 тисяч сімей

В ООН стурбовані майбутнім через дистанційне навчання: "Катастрофа для цілого покоління"

Введення в Україні паспортів вакцинації: пояснення МОЗ щодо нового документу

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Все новости

Нагадаємо, що під час "карантину зимових канікул", що діє в Україні з 8 до 24 січня, зокрема забороняється діяльність побутових магазинів.

Водночас інші магазини можуть торгувати виключно товарами, що належать до продуктів харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни та зв'язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, побутовою хімією та друкованою пресою на торговельних площах, не менше як 60 відсотків яких призначено для торгівлі такими товарами, а також пальним, пояснили в МОЗ.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей