В Україні вже цього місяця можуть значно подорожчати курячі яйця. Причиною підвищення цін на цей продукт є значне подорожчання кормів для птахів. 

Як пояснює Агроцентр, ціни на курячі яйця в Україні в січні можуть зрости ще більше і за 10 штук українці заплятять 40 гривень. Про це заявила експертка зі птахівництва Асоціації тваринників України Ярина Бойко.

Як пояснила Бойко, причиною підвищення цін на яйця є значне подорожчання кормів для птахів. Вона зазначила, що виробники кормів для птиці зазнали впливу нестабільності ринку сировини. Значно зросли ціни на зерно пшениці, зерно кукурудзи, сою, макуху. Саме це й спричинило зростання і собівартості отриманої продукції.

Ціни на яйця, кадр з відео
Ціни на яйця, кадр з відео

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Бойко розповіла, що раніше ціна становила 14 гривень за десяток яєць за собівартістю. А на сьогодні вона вже збільшилась до 22 гривень. Вона прогнозує, що зростання продовжиться і в січні 2021 року. причина в тому, що скорочується пропозиція яєць, а попит, особливо з новорічними святами, лишається на тому самому рівні.

"Відповідно, ми бачили ціну до 30 гривень, а зараз вже спостерігаємо 34-36 гривень на полицях у магазинах. Найімовірніше, в січні ціна може зрости до 40 гривень", – підсумувала експертка. Ярина Бойко

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей