У понеділок, 11 січня в одному з дитсадків Вінниці вибухнув невідомий предмет. Внаслідок інциденту незначні травми отримали троє вихованців.

Як повідомляє поліція області, за даними слідчих, під час прогулянки діти знайшли на території садка невідомий предмет і почали з ним гратися. Внаслідок цього він вибухнув, незначні ушкодження отримали 5-річна дівчинка та двоє 6-річних хлопчиків.

"Під час огляду місця події та залишків невідомого предмету попередньо встановлено, що вибухнула саморобна петарда", — йдеться в повідомленні.

Вибух у дитсадку, Національна поліція
Вибух у дитсадку, Національна поліція

Вибух у дитсадку, Національна поліція
Вибух у дитсадку, Національна поліція

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Пом'ята Настя Івлєєва скосила очі після новорічної ночі: "Схожа на бомжиху з вокзалу"

Настя Каменських показала те, що досі бачив тільки Потап: "Бабуся у халаті"

Партія Кличка витратила майже 46 млн за два тижні кампанії - ЗМІ

Все новости

Вибух у дитсадку, Національна поліція
Вибух у дитсадку, Національна поліція

На місце події прибули медики та оглянули дітей. За словами лікарів, малюкам госпіталізація не знадобилась. Також у пресі з'явилася інформація, що пошкоджено було лише одяг вихованців дитсадка.

"Вихователька думала, що діти вийняли цей м’ячик. Вони взяли його на гірку. Ніхто нічого не підпалював. Воно чи випало з рук, чи відерцем стукнули і воно вибухнуло. Всі діти цілі. Єдине, що одяг пошкоджений. Одяг взяли на експертизу, щоб встановити яка саме речовина вибухнула", — розповіла жінка.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей