Згідно з даними СММ ОБСЄ протягом понеділка 11 січня на Донбасі було зафіксовано 56 порушень режиму тиші, 50 з яких – у Донецькій області.

Про це йдеться у щоденному звіті, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні.

"У Донецькій області СММ зафіксувала 50 порушень режиму припинення вогню, зокрема 36 вибухів (із яких 34 – невизначеного походження та 2 – розриви боєприпасів із озброєння невстановленого типу)", – вказується у звіті.

ЗСУ, фото: facebook.com/pressjfo.news
ЗСУ, фото: facebook.com/pressjfo.news

Як зазначається, більшість порушень сталися в районах на північ від н. п. Широкине та північний схід від населеного пункту Черненко. Водночас за попередню добу, 12 січня, Місія зафіксувала на Донеччині 33 порушення режиму припинення вогню. Добою раніше на Луганщині Місія виявила 16 порушень режиму припинення вогню.

Популярні статті зараз

Катерина Осадча зганьбилася на всю країну: "Соромно вже дивитися"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Тіна Кароль безсоромно виставила напоказ свої принади: "Навіщо так оголювати..."

Все новости

Крім того, у звіті повідомляється про обстріл російськими збройними формуваннями безпілотника СММ. на превеликий жаль, 11 січня на Донбасі загинув український військовий Олег Андрієнко із Запоріжжя. Під час виконання бойового завдання чоловік отримав кульове поранення не сумісне з життям.

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей