Польська нафтогазова компанія PGNiG планує створити спільне підприємство з Managеment Services енергетичні ресурси України для видобування газу на території нашої держави.

Управління з питань конкуренції та захисту споживачів оцінить відповідність такої концентрації антимонопольному законодавству, передає "Польське радіо", пише "Курс".

Ціна на газ, фото: pixabay.com
Ціна на газ, фото: pixabay.com

Як зазначається, планований спільний суб'єкт господарської діяльності планує здійснювати пошук родовищ природного газу на території України, а в перспективі також його видобуток і продаж.

Варто зауважити, що польська нафтогазова компанія PGNiG вже має офіс у Києві, торгує газом і веде виробництво в Україні. Крім того, компанія підписала ряд угод про співпрацю з ERU. Ця компанія, заснована українцями та американцями, зареєстрована в штаті Делавер, є, зокрема, посередником у постачанні газу PGNiG над Дніпро.

Популярні статті зараз

Українців чекають нові штрафи: кому доведеться заплатити до 10 тисяч гривень

В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода у лютому

В Австрії стало обов'язковим носіння високозахисних масок: в транспорті і супермаркетах

Напівгола Тіна Кароль без ліфчика показала спокусливий вигин: "Пожежа"

Все новости

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей