Клімату в Україні та у світі протягом останніх кількох років досить нестабільний. Характерні зміни помітні як влітку, так і взимку. 

Погодні зміни прокоментувала завідувачка відділу кліматичних досліджень Національної академії наук України Вазіра Мартазінова, повідомляє "Радіо Свобода".

"Сніг, що випав минулого тижня в Україні, протримається ще кілька днів, після чого розтане. Нова хвиля морозів прийде на початку лютого", - прогнозує завідувач відділу кліматичних досліджень Національної академії наук України Вазіра Мартазінова.

Погода взимку, фото: кадр з відео
Погода взимку, фото: кадр з відео

Головна характерна риса клімату в Україні і в світі протягом останніх кількох років, за словами фахівчині, це нестабільність. Як для зими, так і для літа характерні різкі зміни погоди і температурні скачки.

Популярні статті зараз

Дочка Олі Полякової вульгарно вмостилася на більярдному столі

Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри

Поплавський зізнався, як здобув славу і визнання: "Нема грошей навіть на автобус"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Все новости

Через це поняття сезонів і характерні для них ознаки поступово втрачають свій сенс. Метеоролог стверджує, що Україну очікує поступове скорочення опадів, особливо це стосується східних областей.

"Зими стають затяжними, теплими, а опади маємо переважно у вигляді дощу. І ці дощі, які вбираються непромерзлою землею, потім консервуються короткочасними похолоданнями. Для середини січня і протягом лютого сніг в Україні є характерним явищем. Так воно і буде, але чи втримається сніг на Землі протягом всієї зими – про це не можу сказати", – зазначає синоптик.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.