АТ "Укрзалізниця" займається встановленням камер спостереження у вагонах електропоїздів приміського сполучення. Про це розповів голова компанії Володимир Жмак.

Згідно з повідомленням пресслужби "Укрзалізниці", також в рамках такої модернізації в кабінах машиністів буде встановлюватися "червона кнопка". З її допомогою машиніст зможе викликати на наступну станцію за маршрутом руху правоохоронців у разі екстрених ситуацій.

Потяги Укрзалізниці
Потяги Укрзалізниці

"Моя мета - повернути на наші поїзди пасажирів, забрати їх з пасажирського автотранспорту, і повернути в наші поїзди, які будуть комфортними",- заявив Жмак.

Також в компанії нагадали, що "Укрзалізниця" 25 серпня розпочала пілотний проєкт з охорони пасажирських поїздів у русі силами працівників воєнізованої охорони компанії.

Популярні статті зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" розповів про свою найдивовижнішу експедицію: "Фантастично"

Чому школярі не повернуться до школи найближчим часом: пояснення МОЗ

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Дорофеєва опинилася у шкільному підручнику поряд з Шевченком і розізлила батьків: "Сором"

Все новости

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.