Всі школи до 24 січня в Україні закриті. Відповідно, на період посиленого карантину учні змушені вчиться дистанційно. Проте, з наступного понеділка, 25 січня, жорсткі обмеження закінчуються, а замість них повертається адаптивний карантин.

З цього дня школам дали право самостійно запроваджувати дистанційне навчання. Рішення може приймати місцева влада або директор школи. На карантин і дистанційне навчання йде вся школа, якщо 50% учнів – на самоізоляції через підтверджений коронавірус.

На дистанційне навчання також може піти окремий клас, якщо у когось буде підтверджено коронавірус. Також школи мають право вводити змішану форму навчання: часто днів навчання – очно, частина – дистанційно. Це рішення теж приймається керівництвом школи.

Школа, фото: кадр з відео
Школа, фото: кадр з відео

В перші тижні працюватимуть всі школи, а потім на основі епідситуації вирішуватимуть, чи вводити "дистанційку". Своєю чергою міністр освіти Сергій Шкарлет заявив, що школярі повернуться до змішаної форми навчання. Водночас молодші та випускні класи можуть повернуться на повністю очне навчання.

Популярні статті зараз

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

"Вважаю, що принаймні Молодші класи після завершення карантину можуть повернутися до повноформатного навчання. Що стосується старшої школи, то за сприятливої санітарно-епідемічної ситуації в країні буде прийнятним проведення навчання за змішаною формою", - написав Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі. Сергій Шкарлет

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.