До кінця опалювального сезону українці заощадять 4-5 млрд гривень завдяки введенню граничної ціни на газ. Таку заяву зробили у "Нафтогазі України", підготувавши два варіанти оплати для газзбутів.

Як зазначається, перший варіант передбачає постачання газу зі знижкою до ринкової ціни за умови, що газзбут-контрагент забезпечить верифікацію клієнтської бази. Обсяги фактичного споживання газу населенням перевірятимуться.

Другий варіант полягає у тому, що якщо газзбут не бажає підтверджувати поставки населенню, то зможе купувати газ за ринковою ціною у "Нафтогаз Трейдинг" з банківською гарантією оплати або за передоплатою.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Українці не довіряють вакцинам проти коронавірусу: результати дослідження

Бужинська наважилася на одкровення, від яких мороз по шкірі: "Треба позбутися дитини"

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Ціна на газ, кадр з відео
Ціна на газ, кадр з відео

Водночас середня ціна газу в січні коливається від 6,831 тис. грн до 7,417 тис. грн за тис. куб. м (без ПДВ). Також Нафтогаз планує застосовувати рахунки з договірним списанням в якості гарантії цільового використання коштів.

Якщо постачальник газу відмовиться постачати газ побутовим клієнтам за регульованою ціною, спрацює страховий механізм ринку – постачальник "останньої надії", яким є Нафтогаз. Споживач може бути клієнтом ППН до 60 днів. Протягом цього періоду споживач повинен знайти нового постачальника газу.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.