Пенсійний фонд України затвердив показник червневої зарплати для обчислення пенсій. В Україні показник середньої заробітної плати у червні становив понад 11 тисяч гривень. Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України (ПФУ).

У Пенсійному фонді назвали середню зарплату в Україні.

"Затверджено показник середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» враховується для обчислення пенсії, за червень 2020 року в сумі 11 197 гривень 38 копійок", – йдеться в повідомленні.

Фото: pfu.gov.ua
Фото: pfu.gov.ua

Раніше повідомлялося, що деякі категорії пенсіонерів при виході на заслужений відпочинок можуть отримати солідну одноразову грошову допомогу в розмірі 10 місячних пенсій при виході на заслужений відпочинок. 

Деякі категорії пенсіонерів при виході на заслужений відпочинок можуть отримати одноразову грошову допомогу в розмірі 10 місячних пенсій. Йдеться про бюджетників, які працювали на посадах, що дають право на пенсію "за вислугою років". 

Про це йдеться в статті в газеті «Пенсійний кур'єр», №30 (896).

При цьому також важливо дотримати ряд умов:

Популярні статті зараз

Анна Семенович без ліфчика обтягнула свої величезні "кулі": "В задоволення"

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Микита Добринін показав, з ким він проводить час за спиною Даші Квіткової: "Клубок щастя"

Як живе Данилко у трирівневій київській квартирі: позолота і 12 кімнат

Все новости
  • на день досягнення пенсійного віку людина працювала в установах і закладах державної або комунальної форми власності;
  • займана посада давала право на пенсію за вислугою років згідно з пунктами з е) по ж) ст. 55 Закону про пенсійне забезпечення. До цього переліку входить сфера освіти, охорони здоров'я, соціального забезпечення, а також спортсмени і артисти;
  • страховий стаж становить мінімум 35 років у чоловіків і 30 років - у жінок;
  • до цього людина не отримувала жодного іншого виду пенсії.

Важливо пам'ятати, що зміни в закон про отримання 10 місячних пенсій за раз цим категоріям набули чинності 1 жовтня 2011 року. Тому ті українці, які вийшли на пенсію до цієї дати, на таку виплату не можуть розраховувати.

Про право на таку одноразову допомогу йдеться в пункті 7.1 Прикінцевих положень Закону України Про загальнообов'язкове пенсійне страхування. 

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"