Найбільша кількість противників вакцинації серед жінок 30-49 років (60%) і жителів малих міст (56%). Серед усіх опитаних, 39% готові вакцинуватися за свої гроші, а якщо ж вакцину надасть держава, то 43%, — про це повідомляє соцопитування "Рейтингу".

Згідно з результатами опитування, якщо вакцина буде безкоштовною, то 52% опитаних не будуть вакцинуватися, якщо ж вакцину можна буде купити в аптеці і провакцинуватися за свої гроші, то 56% людей не планують це робити. Відзначається, що в кінці листопада відсоток людей, які готові були щепитися від коронавірусу було 55% коштом держави і 36% своїм коштом.

Вакцинація, кадр з відео
Вакцинація, кадр з відео

Водночас кількість людей, які стежать за новинами про коронавірус починаючи з квітня 2020 року неухильно падає. У квітні 2020 року ті, хто часто або іноді стежили за подіями було 90% людей. Зараз же часто або іноді стежать за новинами 77%. При цьому кількість людей, які взагалі не цікавляться подіями про коронавірус становить 10%.

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Пом'ята Настя Івлєєва скосила очі після новорічної ночі: "Схожа на бомжиху з вокзалу"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Соцопитування проводилося методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична помилка на рівні 2,4%. Термін проведення опитування - 14-16 січня 2021 року.У ньому взяло участь 1600 респондентів.

Результати опитування
Результати опитування

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.