Запровадження жорсткого карантину з 8 до 24 січня 2021 року, підтримують 51% українців. При цьому 46% наших земляків виступають проти жорстких обмежень.

Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтингу" з 14 по 16 січня 2021 року.

Фахівці зазначають, що рівень підтримки до жорсткого карантину серед населення знизився з 56% до 51%. При цьому більша частина опитаних регулярно читають новини про коронавірус (51%).

Популярні статті зараз

Спантеличений Микита Добринін ледве виживає з вагітною Дашею Квітковою: "Просто дико стресовий період"

Путін готує відставку через хворобу Паркінсона - The Sun

За шахрайство з картами хочуть саджати: які покарання пропонує Нацбанк

Тіна Кароль перейшла всі межі дозволеного і знялася без одягу: "Це дивляться діти!"

Все новости

Карантин в Україні, фото: кадр з відео
Карантин в Україні, фото: кадр з відео

Близько 80% респондентів вважають, що вони не хворіли на коронавірус (80%), 16% – заявили, що вже перехворіли, 4% – не змогли дати відповідь на це запитання. Раніше повідомлялось, що 16% українців хворіють або перехворіли на коронавірус.

Соцопитування проводилося методом телефонних інтерв'ю з використанням комп'ютера. На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Статистична помилка на рівні 2,4%. Термін проведення опитування - 14-16 січня 2021 року.У ньому взяло участь 1600 респондентів.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.