Українці стали третьою найбільшою групою серед негромадян ЄС, які отримали посвідки на проживання на території Євросоюзу, за даними на кінець 2019 року. Чинні документи в зазначений період були у 1,3 мільйона громадян України.

Про це повідомляє Євростат.

Загалом в кінці 2019 року чинні посвідки на проживання були у 20,3 млн громадян «третіх країн». Перше місце за кількістю зайняли громадяни Марокко, їм було видано 2 млн відповідних посвідчень. На другому місці з показником в 1,9 млн громадян розмістилася Туреччина, а на третьому – Україна.

Рейтинг отримання посвідок на проживання у країнах ЄС
Рейтинг отримання посвідок на проживання у країнах ЄС

Популярні статті зараз

Марина Боржемська показала щоденне меню, від якого не поправляються: "Свята не перешкода"

Голий Потап заліз у воду і показав те, що бачить тільки Настя Каменських

Партія Кличка витратила майже 46 млн за два тижні кампанії - ЗМІ

Комік Дядя Жора розповів про життя після інсульту: "Живемо один раз"

Все новости

Дані на 4 позиції йде Китай – 1 млн посвідок на проживання, включаючи Гонконг, далі в списку відзначені громадяни Сирії (974 тисячі), Албанії (868 тисяч), Алжиру (700 тисяч), Росії (689 тисяч), Індії (555 тисяч) і Сербії ( 504 тисячі).

Таким чином, громадяни зазначених 10 країн складають 51% від всіх власників дійсних дозволів на проживання в ЄС. Найбільшу кількість посвідок на проживання громадяни «третіх країн» отримали в Німеччині – 4,9 млн, або 24% від загальної кількості.

Міністерство закордонних справ і Європейський Союз проведуть інформаційну кампанію для українців напередодні введення обов’язкового отримання платного дозволу на в’їзд до країн блоку без візи. Про це повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.