Міністерство освіти і науки заявило, що з 25 січня продовжують діяти протиепідемічні заходи для закладів освіти, які були до посилених карантинних заходів.

Про це  повідомляється на сайті МОН.

"Із 25 січня продовжують діяти обмежувальні протиепідемічні заходи для закладів освіти, визначені постановою Кабінету Міністрів від 9 грудня 2020 року №1236. Водночас додаткові обмеження, встановлені на період 8-24 січня, втрачають силу", - йдеться в повідомленні пресслужбі міністерства.

Школи під час карантину
Школи під час карантину

Зокрема, згідно з документом, на період дії карантину заборонено:

Популярні статті зараз

Чому школярі не повернуться до школи найближчим часом: пояснення МОЗ

Микита Добринін поділився радісною новиною: "Я мріяв про це ще з минулого року"

Напівгола Анна Седокова залізла на стіл і підняла сукню до максимуму: "Будеш захоплений"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости
  • відвідувати заклади освіти здобувачам освіти групами кількістю понад 20 осіб, окрім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
  • відвідувати заклади освіти здобувачам освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває більш як 50% здобувачів освіти та персоналу закладу освіти; проводити в закладах освіти масові заходи (вистави, свята, концерти) за участю дітей із більш ніж однієї групи/класу та у присутності глядачів (відвідувачів).

Під час карантину самоізоляції підлягають особи, які прибувають в Україну для навчання у закладах вищої освіти з держав або є громадянами (підданими) держав із значним поширенням COVID-19. Ця норма не застосовується до осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були у контакті з хворим на COVID-19.

Самоізоляції також підлягають ті, хто прибуває з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і Криму, окрім осіб, стосовно яких немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворими на COVID-19.

Ця норма щодо самоізоляції стосується:

  • осіб, які мають намір вступити до закладів освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі;
  • здобувачів освіти, які навчаються в закладах освіти, розташованих на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.