В Україні майже третина громадян вважають себе дуже щасливими людьми. Водночас абсолютно нещасними себе назвали лише 2%.

Такі результати показало опитування Соціологічної групи Рейтинг, опубліковані в четвер, 21 січня. Опитування проводилося в період з 14 по 16 січня серед 1600 респондентів по всій країні.

Популярні статті зараз

Michelle Andrade з голими грудьми і розсунутими ногами показала свою сутність: "Майже ліфчик зняла"

Маша Єфросиніна змінила образ: "Копія Наталія Варлей з фільму "Кавказька полонянка""

Грузинський "Холостяк" Іраклі Макацарія заговорив про "зради": "Втрачаєте повагу до себе"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

У січні 2021 року в період суворих карантинних обмежень назвали себе щасливими 29% учасників опитування. Це більше, ніж було навесні 2020 року (тоді таких було всього 19%).

Карантин в Україні
Карантин в Україні

Водночас половина українців вважає себе радше щасливими, а 17% - не дуже. Більшість з тих, хто назвав себе щасливими, люди молодого віку. 

Крім того, українці назвали джерела щастя в житті. Зокрема, 64% вважають, що воно, перш за все, залежить від внутрішнього стану людини. А 27% впевнені - що від зовнішніх обставин.

Соціологи звертають увагу, що зниження рівня депресії, тривожності і втоми серед українців можна пояснити тим, що опитування проводилося в період зимових свят, коли є відпустки, зустрічі з близькими і рідними.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.