У Міністерстві цифрової політики України повідомили, що відкриті державні дані допомагають бізнесу цифровізуватися, убезпечувати себе від рейдерських атак та шахрайства.

Про це повідомляється на сайті та фейсбук-сторінці Мінцифри

"Мінцифра спільно із проєктом USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» вперше дослідили антикорупційний та соціальний вплив відкриття державних даних на провадження бізнесу.", - йдеться у повідомленні.

Робота в офісі
Робота в офісі

У Мінцифри додали, що відкриття даних у сфері бізнесу сприяє створенню сервісів, що допомагають підприємцям розв'язувати проблеми, з якими може стикатися бізнес в Україні.
 
Зокрема, інструменти на основі відкритих даних допомагають:
  • Оперативно відстежувати реєстраційні зміни в держреєстрі та убезпечувати себе від рейдерських атак.
  • Перевіряти потенційних контрагентів і протидіяти шахрайству та економічним злочинам.
  • Автоматизувати бізнес-процеси, що зробить їх ефективнішими, заощадить час і гроші.
  • Аналізувати судову практику для підготовки до судових спорів та протидії корупції під час розгляду судових справ

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.