Міністр охорони здоров'я Максим Степанов повідомив, що на комерційному ринку легальна вакцина від коронавірусу з'явиться до літа.

Про це він сказав в інтерв'ю агентству"Інтерфакс-Україна". Глава відомства повідомив про появу вакцини від коронавірусної хвороби на комерційному ринку.

"Якщо говорити про появу вакцини від коронавірусної хвороби на комерційному ринку в достатній кількості, гадаю, що до літа з'являться легальні постачання вакцини", - сказав глава МОЗ.

Максим Степанов, фото: кадр з відео
Максим Степанов, фото: кадр з відео

Крім того, Степанов наголосив, що національний план вакцинації від коронавірусу передбачає щеплення всіх громадян України коштом держави.

Популярні статті зараз

Верховна Рада затвердила дату індексації пенсій: військовим, держслужбовцям та науковцям теж нарахують доплати

20 грн за кубічний метр: в Україні оновили ціни на газ, такого не було 6 років

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Українцям будуть відключати мобільний зв'язок, якщо не виконати одну важливу умову

Все новости

"Цей план складається з п'яти етапів. Розпочнемо з медичних працівників, літніх людей і тих, хто перебуває в групі ризику. З кожним етапом вакцинації охоплення людей зростатиме. На п'ятому етапі ми вакцинуємо людей, які не потрапляють до групи ризику ні за віковими, ні за професійними показниками і не мають супутніх захворювань. Якщо людина розуміє, що потрапляє до п'ятої групи, тобто буде вакцинована наприкінці 2021 - початку 2022 року, але хоче вакцинуватися раніше, вона зможе придбати вакцину на комерційному ринку", - зауважив Степанов.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.