Міністерство охорони здоров’я України оновило перелік країн, які потрапили до "червоних" та "зелених" зон за кількістю випадків захворювань на коронавірус.

Відповідний список держав оприлюднено на сайті МОЗ у п’ятницю, 22 січня.

Як зазначається, до «червоної» зони увійшло 68 держав, що на 2 країни більше, аніж минулого тижня. До переліку «червоних» країн потрапили Угорщина, Чорногорія, США, Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Кіпр, Грузія, Польща, Росія, Велика Британія, Угорщина та Іспанія. 

Аеропорт
Аеропорт

Варто зауважити, що ті, хто приїжджають в Україну з таких країн, повинні ізолюватися на 14 днів із використанням додатка «Дій вдома», або здати ПЛР-тест впродовж доби.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Чому школярі не повернуться до школи найближчим часом: пояснення МОЗ

Голий Потап заліз у воду і показав те, що бачить тільки Настя Каменських

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

До червоної зони МОЗ відносить країни, в яких за останні два тижні кількість підтверджених випадків коронавірусу в розрахунку на 100 тисяч населення вища, ніж аналогічний показник в Україні. Якщо цей показник нижчий за український, країну включають до «зеленої» зони.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.