Іран виплатить компенсації родинам загиблих у збитому літаку "МАУ" рейсу PS752 після завершення розслідування, коли будуть відомі усі обставини катастрофи. Про це повідомив заступник міністра закордонних справ України Євген Єнін в ефірі "Україна 24".

"Усіх цікавить обсяг компенсацій. Хочу ще раз наголосити, що компенсації будуть розраховуватися виключно після того, як українська сторона отримає повну інформацію про обставини інциденту, притягнення винних до відповідальності і вибачень іранської сторони", – сказав Єнін.

Популярні статті зараз

Анна Семенович без ліфчика обтягнула свої величезні "кулі": "В задоволення"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Як живе Данилко у трирівневій київській квартирі: позолота і 12 кімнат

Все новости

Також Єнін додав, що українська сторона буде наполягати на максимальній сумі компенсацій. Крім того, заступник голови МЗС додав, що Іран заявив про готовність до проведення другого раунду переговорів у жовтні щодо компенсацій.

Нагадаємо, 31 липня стало відомо, що Іран погодився виплатити компенсацію за збиття біля Тегерана літака авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України". У ніч на 8 січня 2020 року після вильоту з аеропорту Тегерану зазнав катастрофи літак Boeing 737-800 NG авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України", що прямував до Києва. На борту перебували 176 пасажирів з семи країн світу, усі вони загинули.

11 січня Генеральний штаб Збройних сил Ірану визнав, що український літак був збитий ракетою "земля-повітря". Справа про катастрофу літака авіакомпанії "МАУ" може тривати як мінімум два роки. Однак, у разі звернення до міжнародного суду, процес може затягнутися.

Слід зауважити, нещодавно у Франції фахівці успішно завершили розшифровку даних "чорних скриньок" збитого у січні над Тегераном літака МАУ.