У понеділок, 25 січня, в Україні закінчилася дія локдауну, який був введений Кабінетом Міністрів з 00:00 8 січня. Замість нього набрали чинності обмеження, відповідні "помаранчевому" рівню епідбезпеки.

Про це свідчить Інфографіка Кабміну. Таким чином на всій території України діятимуть заборона на проведення масових культурних, концертних, спортивних та інших заходів, розрахованих на більш ніж 20 відвідувачів, на роботу музеїв (1 відвідувач на 10 кв.м), спортивних та фітнес-залів, які не можуть забезпечити дистанціювання з розрахунку 1 відвідувач на 20 кв. м, на проведення заходів з організації дозвілля розважальними закладами та закладами громадського харчування.

Карантин в Україні, скріншот: YouTube
Карантин в Україні, скріншот: YouTube

Також заборонено проводити релігійні заходи за умови присутності більш ніж однієї людини на 5 кв. м. Кінотеатри і театри не можуть приймати відвідувачів у кількості, яка перевищує 50% глядацьких місць, а автомобільний і залізничний транспорт - перевозити пасажирів у кількості, що перевищує кількість передбачених у них сидячих місць (крім метро).

Популярні статті зараз

З 1 вересня: у Києві та передмісті дорожчає проїзд у маршрутках, названа нова ціна

Змусила шанувальників сумувати: Ірина Білик показала, як виглядала багато років тому

На ногах ледь тримається: Пугачова "труснула старовиною" і показала зморщені "диньки", шкода Галкіна

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

Водночас навчальні заклади можуть працювати у разі перебування в одному приміщенні не більше 20 осіб, а заклади позашкільної, дошкільної, мистецтвознавчої освіти - якщо на самоізоляції знаходиться не більше 50% учнів і співробітників. Внавчальних закладах заборонено проводити вистави, концерти за участю більш ніж одного класу і з глядачами.

Крім того, діятимуть наступні обмеження: 

  • Заклади охорони здоров'я, згідно з постановою, не проводять планові заходи щодо госпіталізації, крім невідкладних (ургентних) станів і таких, відстрочка яких неможлива за показниками здоров'я.
  • Заборонено перебувати без маски в громадському транспорті та громадських місцях, а на вулиці - без документів, що засвідчують особу.
  • Заборонено самовільно залишати місця ізоляції або обсервації і відвідувати установи соцзахисту, де знаходяться літні люди, ветерани війни, особи з інвалідністю, психічними порушеннями та ін.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.