У лютому середня місячна температура в Україні становитиме від -3 до +1 °С, а в Криму — до +3 °С. Cиноптики відмітили, що такі показники температури є на 1,5—2,0 градуси вищими за середні багаторічні значення.

Про це повідомили в Українському гідрометцентрі.

За даними синоптиків, такі показники температури є на 1,5—2,0 градуси вищими за середні багаторічні значення, що становлять 0...-5 °С, у східних, північно-східних областях і в Карпатах — до -7 ºС, а в Криму — від -1 до +4 °С.

Погода взимку, фото: кадр з відео
Погода взимку, фото: кадр з відео

Водночас абсолютний мінімум температури повітря становить -27...-39 °С, на півдні України та на Закарпатті — -23...-34 ºС. Максимально спостерігачі фіксували в лютому +12...+20 °С, на Прикарпатті, у південній частині — до +21...+24 °С, на високогірʼї Карпат — +8...+10 ºС.

Популярні статті зараз

Спантеличений Микита Добринін ледве виживає з вагітною Дашею Квітковою: "Просто дико стресовий період"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Грузинський "Холостяк" Іраклі Макацарія заговорив про "зради": "Втрачаєте повагу до себе"

Зірка серіалу "Свати" Анна Кошмал зробила несподіване зізнання: "Виходила лише за необхідністю"

Все новости

Крім того, синоптики розповіли, що в лютому 2021 року очікується 25—58 мм місячної кількості опадів, у гірських районах Закарпатської області та горах Криму — до 73—110 мм, що в межах середніх багаторічних значень (26—46 мм, на Закарпатті та в Карпатах — до 47—125 мм).

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.