У Польщі змінили правила перетину кордону для українців. Уряд Польщі видав розпорядження про скасування обов'язкового десятиденного карантину для відвідувачів з-за кордону.

Про це повідомляє TVP.Info.

Зазначається, що тест повинен проводитися протягом 48 годин перед перетином кордону. Це означає, що тест необхідно проводити за кордоном. Нові правила в країні застосовуються з 23 січня.

Кордон з Польщею, facebook.com/mvs.gov.ua
Кордон з Польщею, facebook.com/mvs.gov.ua

Раніше діяв обов'язковий 10-денний карантин після повернення до Польщі (за невеликим винятком) для людей, які перетинають зовнішній кордон ЄС, а також для тих, хто подорожує громадським транспортом (у тому числі поїздом або літаком). Зараз Уряд скасував цю вимогу.

Популярні статті зараз

Тіна Кароль "зловила" передоз і впала з дивана: "Гарно відсвяткувала"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Путін готує відставку через хворобу Паркінсона - The Sun

Все новости

Раніше в Польщі при перетині кордону скасували обов'язковий карантин для іноземних громадян при наявності негативного тесту на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.