Верховна Рада України підтримала за основу два законопроєкти щодо посилення рівня відповідальності за порушення вимог техногенної та пожежної безпеки - проєкт № 4157 та № 3931.

Законопроєктом № 3931 передбачається запровадження адміністративної відповідальності за перешкоджання діяльності уповноваженим посадовим особам МВС та ДСНС у тому числі пов'язаної з проведенням перевірок.

За це порушення пропонується встановити штраф від тисячі до двох тисяч НМДГ (від 17000 до 34000 грн). Те саме діяння, вчинене повторно протягом року - штраф від двох тисяч до трьох тисяч НМДГ (від 34000 до 51000 грн).

Пожежа у будівлі виробника вакцин, фото: apnews.com
Пожежа у будівлі виробника вакцин, фото: apnews.com

У випадку, якщо правопорушники не нададуть можливість оформити протокол, пропонується надати можливість поліціянтам проводити адміністративне затримання до встановлення особи правопорушника.

Популярні статті зараз

Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри

Посеред тижня на українців чекають погодні сюрпризи: синоптик дала прогноз на найближчі дні

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Ілона Гвоздьова з "Танців з зірками" народила другу дитину: як назвали хлопчика

Все новости

Законопроектом № 4157 пропонується запровадити значний розмір штрафних санкцій за порушення встановлених законодавством вимог техногенної та пожежної безпеки, визначити суб'єктом правопорушення фізичних осіб-підприємців та запровадити кримінальну відповідальність за порушення встановлених законодавством вимог техногенної безпеки, якщо воно спричинило виникнення аварії. 

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.