Студентка першого курсу магістратури Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова Марія Прошковська попросила її відрахувати через антиукраїнські меседжі її викладачки, професорки Євгенії Більченко.

Про це студентка написала на особистій сторінці у Facebook.

Марія Прошковська навчається на факультеті філософії та суспільствознавства (спеціальність культурологія). Вона зазначила, що таким чином вирішила відповісти на повну відсутність реакції вишу на випади своєї педагогині проти української мови.

"Професорка Більченко не поважає країну, в якій живе, працює і заробляє, мову цієї країни, вважає війну Росії проти України "громадянською війною", демократично обрану владу – неонацистським режимом. Крім того, вона публічно заявляє про дружбу із Захаром Прилєпіним, виступає на телеканалах "ДНР", Клименка та російському телебаченні, де розповідає про те, як її тут пригнічують. Просто у Facebook заявляє також про те, що вона разом із керівництвом університету "підтирається скаргами", які на неї надходять", – обурилася студентка.

Євгенія Більченко, кадр з відео
Євгенія Більченко, кадр з відео

Популярні статті зараз

Дуже відверта сукня: майже гола Тіна Кароль збентежила мережу

Третя хвиля бабиного літа: синоптики назвали дату потепління

Майже на 500 грн більше: Пенсійний фонд почав додаткові виплати, хто у списку отримувачів

Залишилося 120 днів: українців попередили про масове блокування мобільних, що робити

Все новости

Авторка поста також додала, що її бентежить не лише особиста позиція Більченко, а й те, що вона системно "промиває мізки" молоді, у якої викладає. За словами жінки, цим професорка займається не лише в аудиторіях, але й у лекціях, які оприлюднює на YouTube.

"Я пройшла Революцію Гідності, допомагала армії та цивільним, виховую свого сина в повазі та любові до України, а тому просто не можу вчитись далі у Євгенії Більченко та в університеті, який паплюжить всі принципи державної вищої освіти і на сьомому році війни закриває очі на подібні резонансні речі. Слава Україні!", – написала Прошковська.

Нагадаємо, викладачка Євгенія Більченко неодноразово заявляла, що відчуває себе "росіянкою" і навіть Зверталася до президента Володимира Зеленського, через начебто цькування її у мережі. 

Скрнішот: Maria Proshkowska / Фейсбук
Скрнішот: Maria Proshkowska / Фейсбук

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.