Міністерство освіти і науки разом з амбасадором реформи професійної освіти Євгеном Клопотенком працюватимуть над зміною навчання кухарів та кондитерів.

Як повідомили у пресслужбі МОН, пілотний проєкт розпочнеться вже у вересні на базі двох київських училищ.

"Коли Євген запропонував змінити підготовку кухарів, ми разом з управлінцями Києва підтримали його. Дійсно, зараз учні-кухарі вчаться за освітнім стандартом 2007 року, тоді як ринок праці вимагає від випускників вже інших навичок. Тож разом ми хочемо подолати розрив між підготовкою кваліфікованих робітників у профтехах і тим, чого реально потребує ринок праці. Проєкт, який плануємо запустити восени, триватиме кілька років і охопить новою програмою весь навчальний курс для учнів пілотних груп", – розповів заступник міністра Ігор Гарбарук.

Студенти вишу
Студенти вишу

Очікується, що студенти опанують "не тільки сучасні практики, а й змінять підхід до вивчення теоретичного матеріалу”. Крім того, викладачі обох закладів мають пройти підвищення кваліфікації.

Популярні статті зараз

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

"Холостячка" 2 сезон: стало відоме ім’я переможця, хто майже підкорив серце Злати Огнєвич

Третя хвиля бабиного літа: синоптики назвали дату потепління

50 гривень до пенсії: Кабмін встановив 4 категорії осіб, які можуть отримати виплати

Все новости

У новий освітній простір інвестували майже 5,8 млн гривень. З них понад 2 млн гривень – кошти держбюджету, решта – майже 3,7 млн гривень – гроші місцевого бюджету.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.