Харківські поліціянти виявили в центрі міста квартиру, де вирощували, вбивали і їли собак. Відповідне відео 26 січня опублікував блогер Євген Зуб у своєму Instagram.

Разом з собаками жили троє маленьких дітей, а квартира була завалена сміттям, пише 

"Забрали зі смітника дітей. Вони харчувалися вбитими собаками… Я багато бачив ситуацій з дітьми. Але таке вперше. В центрі міста. Квартира повністю завалена сміттям. Співробітники поліції ледве відкрили двері. Мама, бабуся, діти, 4 собаки какали і пісяли там, де живуть. На вулицю не виходили. Собак вбивали у квартирі і їли їх", – написав Зуб.

Мати годувала дітей собаками, кадри з відео
Мати годувала дітей собаками, кадри з відео

Популярні статті зараз

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

Від 80 до 800 гривень до пенсії: українцям перерахують пенсії, хто скільки отримає з 1 грудня

2600 грн в одні руки: українським пенсіонерам підвищили мінімальні виплати, коли отримають

2500 грн пенсія: названо категорію громадян, яка отримає доплати у жовтні 2021

Все новости

Як співробітники ювенальної поліції вели переговори з мамою дітей – 30-річною Лілією, зняли на відео. Жінка цікавиться, чи будуть забирати дітей і «скільки вилучатимуть». Далі вона пояснює, що у квартирі було п’ять малюків і що двох забрали соціальні служби, а ще одна перебуває в лікарні.

Коли правоохоронці почали збирати дітей, щоб віднести їх на вулицю і показати медикам, виявилося, що у них немає ніякої теплого одягу, тому що діти не виходять на вулицю. Молодшу дитину винесли на сходову площадку в одному памперсі та тільки там завернули в ковдру, принесене з машини швидкої допомоги.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.