У середу, 27 січня, Міністерство освіти і науки рекомендує керівникам закладів освіти у семи областях перейти на дистанційну форму навчання через ускладнення погодних умов.

Про це йдеться у терміновому листі МОН. Його розіслали після позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у зв’язку з різким погіршенням погодних умов.

Суттєве погіршення погодних умов очікується у наступних областях:  Одеській, Миколаївській, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях.

Школа, фото: кадр з відео
Школа, фото: кадр з відео

Також у листі наголошують, що у цих областях систему навчання дітей дошкільного віку, учнів та студентів потрібно перевести у режим підвищеної готовності.

Популярні статті зараз

Майже оголена: холостячка Злата Огневич без білизни показала гарячі фото

Торкнеться 7 млн клієнтів: ПиватБанк обмежив перекази з карти на карту, які встановлені ліміти

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

Від 80 до 800 гривень до пенсії: українцям перерахують пенсії, хто скільки отримає з 1 грудня

Все новости

Всім обласним департаментам (управлінням) освіти і науки, закладам вищої освіти, підприємствам, установам та організаціям, що належать до сфери управління МОН, рекомендують вжити додаткових заходів щодо запобігання переохолодженню учасників освітнього процесу на період ускладнення погодних умов.

Повідомлення МОН, facebook.com/UAMON
Повідомлення МОН, facebook.com/UAMON

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.