У Верховній Раді пропонують внести зміни до законодавства, які дозволять українцям мати подвійне громадянство.

Відповідний законопроєкт №4640 "Про внесення змін до деяких законів України щодо правового забезпечення наявності іноземного громадянства (підданства) у громадян України" уже зареєстровано у парламенті.

Український паспорт
Український паспорт

Документ передбачає внесення змін до закону України «Про громадянство», які дадуть нашим землякам право набувати громадянство (підданство) іноземної держави без втрати громадянства України.

Варто зауважити, що Конституція України закріплює принцип «єдиного громадянства», втім цей термін не передбачає заборони «подвійного» або множинного громадянства.

Популярні статті зараз

Катерина Осадча зганьбилася на всю країну: "Соромно вже дивитися"

Мати годувала дітей собаками, яких розводила у квартирі: "Забрали зі смітника"

Смачне і хрустке сирне печиво: швидкий рецепт на всі випадки життя

Каменських в одних трусах похвалилася формами, але не всім вгодила: "Знову нафотошопила"

Все новости

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.