Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) дозволила НЕК "Укренерго" знову штрафувати постачальників електроенергії за борги.

Відповідну постанову регулятор прийняв на засіданні 27 січня, повідомляє "Укренерго".

"З 1 лютого НЕК "Укренерго" відновлює застосування до постачальників універсальних послуг штрафних санкцій (пені), передбачені договорами про надання послуг з передачі електричної енергії та диспетчерського (оперативно-технологічного) управління", - сказано в повідомленні.

Ціни на електроенергію
Ціни на електроенергію

Популярні статті зараз

Стала відома справжня ціна на український газ, скільки переплачуємо

Штраф 510 грн: за що українцям прийдеться заплатити з 1 жовтня

Третя хвиля бабиного літа: синоптики назвали дату потепління

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

Все новости

В разі порушення термінів оплати ОСП може нараховувати учаснику ринку пеню 0,1% від суми простроченого платежу за кожен день прострочення. У випадку з послугами передачі за прострочення понад 30 календарних днів додатково стягується штраф 7% від суми простроченого платежу.

Зараз сумарний борг постачальників електроенергії перевищує 6 млрд грн (з ПДВ), значна частина цієї суми припадає саме на борги постачальників універсальних послуг. Крім того, заборгованість зі сплати тарифу на диспетчеризацію становить 581,7 млн грн, додали в Укренерго.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.