В Україні планують впровадити систему стимулювальних заходів для громадян, які працювали за кордоном та повернулися в Україну. 

Відповідний проєкт Закону підтримав уряд. Ці заходи спрямовані на підтримку їх підприємницької діяльності після повернення до України. Отримувати допомогу зможуть громадяни України, які здійснювали оплачувану діяльність за кордоном понад 1 рік.

Розмір такої допомоги очікується на рівні 150 тис. грн. Проте важливо умовою підтримки стане те, що розмір держдопомоги повинен бути пропорційним розміру інвестицій від заявника. Тож учасник програми підтримки має інвестувати і власні кошти, зароблені за кордоном.

Кордон з Польщею, facebook.com/mvs.gov.ua
Кордон з Польщею, facebook.com/mvs.gov.ua

Передбачається, що фінансування програми для економічної реінтеграції трудових мігрантів залежить від їх страхового стажу. Таким чином громадяни України, які мають страховий стаж понад 10 років зможуть отримати одноразову допомогу на безповоротній основі коштом Фонду соцстраху на випадок безробіття.

Популярні статті зараз

"Готова віддавати": Лобода в сукні з розрізом до пупка показала свої "батарейки"

"Складно писати і говорити": Комаров зі "Світу навиворіт" в жалобі - телеведучого спіткала тяжка втрата

Град і ураганний вітер: попередження ДСНС - де в Україні зіпсується погода

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

Водночас громадяни, які мають менший страховий стаж, зможуть отримати допомогу у формі безвідсоткової державної позики та повинні будуть повернути кошти протягом наступних 5 років.

Додатково для учасників програми передбачено отримання безоплатних консультацій по організації підприємницької діяльності та проходження профільного навчального курсу по створенню бізнес-плану. Механізм та умови підтримки затвердить в майбутньому Уряд.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.