В Укрзалізниці повідомили, що внаслідок негоди 27 січня значних затримок у русі поїздів не було. Залізничники активно працюють над очищенням від снігу стрілкових переводів,  \пасажирських платформ та технологічних проїздів.

Як повідомили в "Укрзалізниці", до заходів з боротьби зі снігом залучили понад три тисячі залізничників, які працювали майже на всій території країни.

"Під час робіт залізничники очистили від снігу понад 7,3 тис. стрілочних переводів, 118 пасажирських платформ та майже 600 технологічних проїздів. Незважаючи на негоду, значних затримок поїздів не відбувалося", – йдеться у повідомленні.

Потяги Укрзалізниці
Потяги Укрзалізниці

У компанії повідомили, що найбільше снігу на залізничні шляхи станом на ранок намело у Сянках (25 см) та Одесі (30 см).

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Чому школярі не повернуться до школи найближчим часом: пояснення МОЗ

Вусань Зібров зізнався, чим зігрівається взимку: Поплавському сподобалось

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

В "Укрзалізниці" очікують, що зважаючи на погодні умови, роботи з прибирання снігу на залізничній інфраструктурі продовжуватимуться у цілодобовому режимі.

Варто зауважити, що за даними Гідрометцентру, на всій території України у четвер, 28 січня, очікуються опади, переважно у вигляді снігу.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, Кабмін має намір схвалити граничну ціну газу в Україні: названо точні цифри. Кабінет міністрів України повинен зібратися на позачергове засідання для прийняття граничних тарифів на газ для населення, які почнуть діяти вже з лютого.