Через високий темп поширення коронавірусу в Європі ще рано послаблювати обмежувальні заходи, які були введені для стримування COVID-19.

Про це заявив директор Європейського бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Ханс Клюге.

"Темпи поширення в Європі є ще більшими, і це впливає на системи охорони здоров'я. Саме тому, ще рано послаблювати.", - сказав він.

Коронавірус в Україні
Коронавірус в Україні

За словами Клюге, в регіонах, де вірус вже спровокував великі спалахи захворювання, можуть повторно зіткнутися з covid-спалахом. Клюге додав, що пріоритетом ВООЗ залишається розрив ланцюга передачі коронавірусу.

Популярні статті зараз

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Стала відома справжня ціна на український газ, скільки переплачуємо

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

"Понад 700 тис. європейців померли в результаті вірусу, який сильно вдарив по економіці, ментальному здоров'ю, освіті і по приватним і професійним відносинам", - додав він.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, українських заробітчан заманюють додому: держава обіцяє 150 тисяч на власний бізнес. Трудових мігрантів спробують зацікавити 150 тис. грн від держави.