У київських дитсадках скасували компенсацію з міського бюджету за харчування та батьки зобов'язані платити повну його вартість. У Дарницькому районі столиці спалахнув скандал через меню за такі гроші.

На сторінці групи "Батьки SOS" у Facebook мешканці Дарницького району столиці показали, чим годують дітей у садочку ДНЗ №31.

"На тлі свіжих новин про скасування компенсації з міського бюджету за харчування дітей в садочках - 26 січня 2021 нашим дітям подають ось таку чудову вечерю. На фото - якесь жалюгідне місиво, його хтось назвав "лінивими варениками". Несолодке і без жодного натяку на зміст сиру. У чашці - рідка субстанція непристойного кольору, теж без цукру і молока. Що це? У чиїйсь хворій уяві це виглядає як збалансоване дитяче харчування? І за це ми тепер повинні платити повну вартість?" - сказано в повідомленні на сторінці.

Фото: Батьки SOS / Фейсбук
Фото: Батьки SOS / Фейсбук

Згодом повідомлення було оновлено після  зустрічі з питань якості харчування дітей за участі представників батьківського колективу, директорки садка, медсестри, шеф-кухаря та кухаря.

Популярні статті зараз

Розлад шлунка і головний біль гарантовані: медики попередили - не налягайте на ці літні ласощі

Купальник тріщить по швах: Ані Лорак показала гарячі фото з басейну - вода мало не закипіла

Доживуть до 100 років: астрологи назвали знаки, на яких чекає довге життя

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Все новости

UPD 28.01.2021. Сьогодні у садку відбулася зустріч з питань якості харчування дітей за участі представників нашого батьківського колективу, директорки садка, медсестри, шеф-кухаря та кухаря. Віддаємо належне готовності адміністрації ДНЗ до конструктивного діалогу. Нас запевнили, що наші прохання - прибрати "каву" з меню, замінивши її чаєм, більш дбайливо ставитися до приготування страв, особливо тих, що містять молочні та кисломолочні складові - почуто та вже взято до уваги. Будемо разом з дітьми моніторити ситуацію. Сподіваємося на успішну реалізацію всіх домовленостей. Malvina Kysliakova

Фото: Батьки SOS / Фейсбук
Фото: Батьки SOS / Фейсбук

Фото: Батьки SOS / Фейсбук
Фото: Батьки SOS / Фейсбук

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, українських заробітчан заманюють додому: держава обіцяє 150 тисяч на власний бізнес. Трудових мігрантів спробують зацікавити 150 тис. грн від держави.