У МОЗ оновили список країн у "червоному списку" захворюваності коронавірусом. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я. 

У МОЗ України регулярно публікують список держав щодо поширення хвороби COVID-19. 29 січня було опубліковано оновлений список. У порівнянні з минулим переліком, у новому списку "червоної зони" з'явилося шість нових держав.

Популярні статті зараз

"Спідницю можна і пристойніше": 72-річна Пугачова похвалилася стрункими ніжками в екстремальному міні

"Складно писати і говорити": Комаров зі "Світу навиворіт" в жалобі - телеведучого спіткала тяжка втрата

Церковне свято 29 липня: іменинники, прикмети і традиції дня

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Все новости

Аеропорт
Аеропорт

Провідні місця в антирейтингу як і раніше займають Португалію, де за останні два тижні кількість хворих на 100 тисяч населення склало 1 429,4 людини.

Серед антилідерів також Ліван з показником в 1323,3 людини, і Ізраїль, в якому попри розпочату нещодавно вакцинацію проти коронавірусу, в якій щеплення отримала значна частина населення, з показником в 1224,7.

Перелік країн червоної та зеленої зон
Перелік країн червоної та зеленої зон

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, українських заробітчан заманюють додому: держава обіцяє 150 тисяч на власний бізнес. Трудових мігрантів спробують зацікавити 150 тис. грн від держави.