У МОЗ оновили список країн у "червоному списку" захворюваності коронавірусом. Про це повідомляється на сайті Міністерства охорони здоров'я. 

У МОЗ України регулярно публікують список держав щодо поширення хвороби COVID-19. 29 січня було опубліковано оновлений список. У порівнянні з минулим переліком, у новому списку "червоної зони" з'явилося шість нових держав.

Популярні статті зараз

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Грінки з оселедцем і буряком - секрети, які зроблять закуску набагато смачнішою

Тарзан після того, як зрадив Корольовій, показався в одних трусах: оскаженілий погляд і зелені зуби

Мати безсердечно розстріляла своїх доньок: "Сім'я виглядала щасливою"

Все новости

Аеропорт
Аеропорт

Провідні місця в антирейтингу як і раніше займають Португалію, де за останні два тижні кількість хворих на 100 тисяч населення склало 1 429,4 людини.

Серед антилідерів також Ліван з показником в 1323,3 людини, і Ізраїль, в якому попри розпочату нещодавно вакцинацію проти коронавірусу, в якій щеплення отримала значна частина населення, з показником в 1224,7.

Перелік країн червоної та зеленої зон
Перелік країн червоної та зеленої зон

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, українських заробітчан заманюють додому: держава обіцяє 150 тисяч на власний бізнес. Трудових мігрантів спробують зацікавити 150 тис. грн від держави.