Зона відчуження Чорнобильської АЕС, яка офіційно є одним із популярних туристичних об'єктів України, через лісові пожежі у 2020 році втратила майже 40% потенційно туристичних локацій.

Про це повідомив голова Асоціації чорнобильських туроператорів Ярослав Ємельяненко на пресконференції в п'ятницю, пише "День".

"Минулого року ми втратили близько 30-40% потенційних туристичних локацій. Вигоріли, просто вигоріли декілька радянських занедбаних баз відпочинку, села, техногенні об'єкти ліквідації", - заявив він.

Чорнобиль, фото: facebook.com/zapovidnyk2018
Чорнобиль, фото: facebook.com/zapovidnyk2018

Він зазначив, що Чорнобильська зона за останні десятиліття набула популярності серед іноземних туристів і стала офіційним "туристичним магнітом України". Проте туристична сфера в Чорнобилі перебуває під загрозою, адже ймовірність пожеж навесні в зоні відчуження дуже висока.

Популярні статті зараз

Настала справжня осінь: прогноз погоди на початок робочого тижня 18 жовтня

Штраф 510 грн: за що українцям прийдеться заплатити з 1 жовтня

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

За 2019 рік, завдяки іноземним відвідувачам Чорнобильської зони, в Україні поповнилися іноземні інвестиції на 3 млрд гривень, додав він.

"Туристи привезли з собою в 2019 році близько 3 млрд гривень іноземних інвестицій. Це ті гроші, які вони платять за квиток, за таксі, за ночівлю в готелі або ресторан, за тур до Чорнобиля, платежі державі тощо. Тобто це ті гроші, які залучає туристичний Чорнобиль", - сказав Ємельяненко.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, українських заробітчан заманюють додому: держава обіцяє 150 тисяч на власний бізнес. Трудових мігрантів спробують зацікавити 150 тис. грн від держави.