Вакцинація від COVID-19 в Україні може початися вже 15 лютого, адже орієнтовно тоді в Україну привезуть перші вакцини.

Під час засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій головний санітарний лікар Віктор Ляшко презентував Календарний план вакцинації населення у 2021 році, який передбачає додаткову закупівлю близько 15 мільйонів доз вакцин проти коронавірусу, повідомляє Кабінет міністрів.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що вакцинування людей повинне розпочатись у лютому, згідно із затвердженим Національним планом, який визначає 5 етапів вакцинації. 

Календарний план вакцинації
Календарний план вакцинації

У календарному плані має бути показано, зокрема, хто, коли й де зможе безкоштовно отримати вакцину від коронавірусу.

Популярні статті зараз

Пенсійний стаж рахуватимуть по-новому: що змінив Кабмін для українців

Без сертифіката на вихід: нові правила для громадського транспорту, кого чекають подвійні перевірки

Гривня може знецінитись? Яким буде курс долара в жовтні, прогноз експертів

Залишилося 120 днів: українців попередили про масове блокування мобільних, що робити

Все новости

Ляшко зазначив, що оперативний штаб з протидії вакцинокерованим інфекціям у МОЗ визначив прогнозовану кількість вакцин для закупівлі Україною на рівні 15 мільйонів додаткових доз.

Згідно з оприлюдненим планом, протягом лютого-квітня буде використано 367 тисяч безкоштовних вакцин для медиків стаціонарів і учасників ООС. Наступними у списку вакцинованих йдуть люди віком 80+ і працівники первинної медичної допомоги. А тоді - всі решту.

Нагадаємо, що буде з цінами на квитки у 2021 році: пояснення Укрзалізниці. УЗ пояснила, чи зміняться ціни на залізничні квитки

Раніше ми повідомляли, в Одесі правоохоронці шукають бомбу у 185 дитячих садочках: "Загроза вибуху". В Одесі шукають бомбу відразу майже в 200 дитсадках

Нагадаємо також, українських заробітчан заманюють додому: держава обіцяє 150 тисяч на власний бізнес. Трудових мігрантів спробують зацікавити 150 тис. грн від держави.