МВС України ініціювало введення технічних обмежень у період коронавірусу на відвідування Умані іноземцями. Ця ініціатива була підтримана Кабінетом Міністрів та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Як інформує пресслужба МВС, про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Зокрема, міністр внутрішніх справ зазначив: щорічно в Умань приїжджає від 30-50 тис. хасидів з різних країн, які протягом трьох днів святкують і проводять різні релігійні обряди, відвідують Святі місця. Такий формат масового заходу під час пандемії створює величезні ризики поширення вірусу не тільки для учасників заходу, а й для місцевого населення.

Паломництво хасидів в Умані
Паломництво хасидів в Умані

"Ми з повагою ставимося до національних традицій різних народів і релігійних спільнот і щорічно робимо все, щоб вони проходили за найвищими стандартами безпеки. Однак останні тижні Україна фіксує зростання спалахів захворювання на коронавірус серед населення. Аналогічна ситуація спостерігається і в інших державах. Що змушує уряди цих країн повертатися до більш жорсткого карантину. Ми заслухали доповіді профільних міністрів на Уряді і прийшли до висновку, що епідеміологічна ситуація в країні і світі не дозволяє організовувати і проводити масові заходи, тим більше за участю іноземців", - зазначив Аваков. Арсен Аваков

Популярні статті зараз

Ціни злетять в три рази: українців попередили про масовий дефіцит картоплі

1590 грн максимально: підвищення пенсій 2022, хто отримає на руки 20 000 грн

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Все новости

Глава МВС додав, що аналогічної домовленості Міністерство внутрішніх справ досягло з представниками Української Православної церкви і православної церкви Московського патріархату, які відмовилися від проведення Хресної ходи через пандемію. Тому сподівається на розуміння в цьому питанні і від представників хасидської релігійної громади. Аваков також зазначив, що МВС забезпечить всі технічні заходи для здійснення вищевказаних карантинних обмежень в Умані.

Паломництво в Умані
Паломництво в Умані

Раніше ми повідомляли, що в Україні очікують на прибуття до 10 тисяч хасидів: у Кабміні заявили про підготовку

Нагадаємо також, МЗС України не дозволило паломництва хасидів до Умані