Киян і жителів столичної агломерації підвищення цін на проїзд у маршрутному транспорті очікує вже восени 2021 року

Вже у вересні 2021 року київські маршрутники обіцяють підвищити ціни на проїзд. Причому "удар по гаманцю" торкнеться не тільки самих киян, а й жителів передмістя столиці. Про це голова Асоціації перевізників Київської області Олексій Павленко повідомив у коментарі виданню Вести.

За словами Павленка, мінімальне підвищення ціни проїзду в маршрутці досягне 10%. Максимальне підвищення вартості проїзду - до 16% - очікується на тих маршрутах, які користуються особливою популярністю у киян і жителів передмістя. Таким чином, замість умовних 30 гривень, які доводиться платити пасажирам зараз, вже у вересні доведеться розщедритися приблизно на 35 гривень.

Причин чергового підвищення вартості проїзду, за словами Олексія Павленка, декілька, і головною з них є режим карантину, через який доходи маршрутників помітно знизилися. Чималу роль зіграли і банки, які відмовилися робити підприємцям, які мають кредити, поблажку. Дісталося, крім іншого, маршрутникам і від держструктур, які нещадно штрафували перевізників-порушників під час карантину. І, нарешті, класична причина подорожчання - підвищення цін на паливно-мастильні матеріали.

Втім, звинувачує у збитковості маршрутних перевезень Павленко і самих водіїв - за його словами, багато з них по завершенні робочого дня просто привласнюють частину виторгу. Єдиними "ліками" проти таких зловживань підприємець вважає впровадження безконтактної форми оплати проїзду за прикладом комунального транспорту столиці.

Популярні статті зараз

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

Пенсії українців зростуть майже у два рази: прем'єр Шмигаль уточнив, коли чекати змін

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що у Пенсійному фонді відзвітували про підвищення пенсій у липні.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що до 2030 року пенсії українців істотно знизяться.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що у ПФУ розповіли, як змінюватиметься розмір пенсій протягом року.